PONDĚLÍ 14. 10. 2019 Hovězí vývar s domácím kapáním; (1) Pražská pečeně, rýže; (2) Dižonská kotleta, americké brambory; jablko
ÚTERÝ 15. 10. 2019 Gulášová; (1) Plněné bramborové knedlíky, zelí; (2) Variace listových salátů, grilovaný hermelín
STŘEDA 16. 10. 2019 Francozská cibulačka; (1) Španělský ptáček, houskové knedlíky; (2) Pstruh na másle, petrželkové brambůrky
ČTVRTEK 17. 10. 2019 Frankfurtská; (1) Bramborový salát, přírodní vinná klobása; (2) Plněný paprikový lusk, rajská omáčka, knedlíky
PÁTEK 18. 10. 2019 Zeleninový vývar se smaženou zeleninou a vaječnou jíškou; Hovězí pečeně svíčková, houskové knedlíky

 PONDĚLÍ 7. 10. 2019 Kmínová s vejcem; (1) Debrecínský guláš, houskové knedlíky; (2) Smažený sýr, brambory, rajče; hruška
ÚTERÝ 8. 10. 2019 Zeleninový vývar s odpalovanými noky; (1) Kuře na indický způsob, rýže; (2) Žemlovka s jablky
STŘEDA 9. 10. 2019 Uzený vývar s rýží a hráškem; (1) Moravský vrabec, bramborové knedlíky, špenát; (2) Milánské špagety se sýrem
ČTVRTEK 10. 10. 2019 Drštková; (1) Domácí buchty, bílá káva; (2) Kořenová omáčka, uzené maso, houskové knedlíky
PÁTEK 11. 10. 2019 Čočková; (1) Kuřecí řízek, bramborová kaše, kompot

 

PONDĚLÍ 30. 9. 2019 Kroupová; (1) Hamburská kýta, houskové knedlíky; (2) Masová směs, bramboráčky
ÚTERÝ 1. 10. 2019 Minestróne; (1) Čevabčiči, brambory, zeleninová obloha; (2) Špenátový koláč, zeleninový salát
STŘEDA 2. 10. 2019 Hovězí vývar s játrovými knedlíčky; (1) kuřecí stehno na žampionech, rýže; (2) Aljašská treska na másle, bramborová kaše, kompot
ČTVRTEK 3. 10. 2019 Rajská s těstovinami; (1) Čočka na kyselo, sázené vejce, párek, okurka; (2) Zapečené palačinky s tvarohem, kakao
PÁTEK 4. 10. 2019 Hovězí s masem a vejcem; Kuřecí závitek, bramborová kaše, okurkový salát

PONDĚLÍ 23. 9. 2019 Česneková krémová polévka; Štěpánská pečeně, rýže; Gratinované těstoviny s kuřecím masem a brokolicí
ÚTERÝ 24. 9. 2019 Zelňačka; Vepřová roláda, brambory, kompot; Salát coleslav, smažené kuřecí kuličky, toustík
STŘEDA 25. 9. 2019 Slepičí vývar s domácím strouháním; Pečené králičí stehno, bramborové špalíčky, zelí; Kuřecí maso na medu, bramborové placky
ČTVRTEK 26. 9. 2019 Slovenská fazolačka; Koprová omáčka, vařené vejce, houskové knedlíky; Lívance s jablky a šlehačkou
PÁTEK 27. 9. 2019 Čočková; Švýcarské kostky, brambory, červená řepa

 PONDĚLÍ 16. 9. 2019 Hovězí vývar s masem a těstovinami; Segedínský guláš, houskové knedlíky; Kuřecí rarášci, opečené brambůrky, zelenina
ÚTERÝ 17. 9. 2019 Květáková; Pizza; Treska v preclíkovém obalu, dušená zelenina
STŘEDA 18. 9. 2019 Slepičí vývar s nudlemi; Hovězí pečeně na česneku, bramborové knedlíky, špenát; Dukátové buchtičky s krémem
ČTVRTEK 19. 9. 2019 Tomatová s mozarellou; Lazaně; Bavorské vdolečky, bílá káva
PÁTEK 20. 9. 2019 Bramborová s pohankou; Holandský řízek, bramborová kaše, tomatový salát

PONDĚLÍ 9. 9. 2019 – PÁTEK 13. 9. 2019 – Adaptační výjezd

PONDĚLÍ 2. 9. 2019 Gulášová; Vepřový řízek, brambor, míchaný kompot
ÚTERÝ 3. 9. 2019 Zeleninový vývar s tarhoňou; Kuřecí směs, rýže
STŘEDA 4. 9. 2019 Bramborová; Míchané těstoviny s kuřecím masem a zeleninou
ČTVRTEK 5. 9. 2019 Kroupová; Vepřová pečeně, houskové knedlíky, hlávkové zelí
PÁTEK 6. 9. 2019 Pórková; Bramborová kaše, sekaná pečeně, okurkový salát