Hnutí Mary’s Meals poskytuje jedno vydatné jídlo každý školní den nejchudším dětem po celém světě. Tato organizace je pojmenována po Marii, Ježíšově matce, která vychovávala své vlastní dítě v chudobě. Mary’s Meals je založeno na vzájemné úctě a spojuje všechny lidi bez ohledu na jejich vyznání.

Každý školní den dodávají jídlo 1 838 859 dětem a stále se toto číslo snaží navyšovat. Jednou z aktivit Mary’s Meals je aktuální květnová běhací výzva „Rozhýbej dva Komenský“, pomocí níž se daří získat další peníze na podporu tohoto projektu.

Otevřeno běhá

Běháme nejen o hodinách tělocviku. K 20.  5. máme naběháno 338 km a za každý uběhnutý km věnuje donátor akce peníze na jedno jídlo.

Zapojte se!

Zapojit se můžete i vy. Zaplacením registračního poplatku „dvou Komenských“ (2×200,- Kč), které pokryjí jedno jídlo pro žáka na téměř celý školní rok. A následně pak běháním či jízdou na kole. Více informací se dočtete na www.marysmeals.cz