pro dárce a sponzory

Líbí se vám, co děláme, a chcete nás finančně podpořit? Děkujeme! Peníze můžete zasílat na č. ú.: 2600813477/2010. Potvrzení o daru vám rádi vystavíme, stačí vyplnit tento formulář.

V tuto chvíli přijímáme finanční dary, které využijeme na zakoupení stavebnic Kapla, Karla, Seva a Lego do družiny. Dále si také chceme pořídit Orffovy hudební nástroje a Drumbeny. Žádanou pomůcou do výuky jsou také matematická razítka, která usnadní výuku Hejného metodou. S finančními prostředky zacházíme hospodárně a vždy se snažíme co nejvíce věcí obstarat z míst, kde už nemají využití.

Pokud i vy vlastníte nějakou věc, kterou bychom mohli v naší škole používat, rádi si ji u vás vyzvedneme. Mohli by to být právě výše zmíněné stavebnice, zajímavé dětské knihy, papíry, vyřazené ale funkčí počítače nebo třeba různé výtvarné materiály.

Chcete nám pomoci jinak? Můžete přijít dětem povyprávět o vašem oboru nebo přijít do družiny s dětmi tvořit, nebo máte vlastní nápad, o kterém se nám ani nesní… 🙂