pro dárce a sponzory

Líbí se vám, co děláme, a chcete nás finančně podpořit? Děkujeme! Peníze můžete zasílat na č. ú.: 2600813477/2010. Potvrzení o daru vám rádi vystavíme, stačí vyplnit tento formulář.

V tuto chvíli přijímáme finanční dary, které využijeme na vylepšení technického parku – zejména notebooků a dalších zařízení pro zapojení ICT ve výuce.. S finančními prostředky zacházíme hospodárně a vždy se snažíme co nejvíce věcí obstarat z míst, kde už nemají využití.

Pokud i vy vlastníte nějakou věc, kterou bychom mohli v naší škole používat, rádi si ji u vás vyzvedneme. Mohli by to být zajímavé dětské knihy, papíry, vyřazené ale funkčí počítače nebo třeba různé výtvarné materiály.

Chcete nám pomoci jinak? Můžete přijít dětem povyprávět o vašem oboru nebo přijít do družiny s dětmi tvořit, nebo máte vlastní nápad, o kterém se nám ani nesní… 🙂