Nabízíme vám příležitost stát se součástí týmu v rozvíjející se inovativní škole. Hledáme nové kolegy, učitele – průvodce dětí pro II. trojročí (4. až 6. ročník) a III. trojročí (7. až 9. ročník) zejména se zaměřením na:

• český jazyk – s důrazem na rozvoj čtenářství a tvůrčího psaní
  • matematiku – v pojetí Hejného metody
  • projektové vyučování v humanitních předmětech (dějepis, zeměpis, výchova ke zdraví, výchova k občanství)
  • projektové učení ve vědecko-technických předmětech (fyzika, chemie, IT)

Naší prioritou je souznění uchazeče s filosofií školy zaměřené na všestranný osobní rozvoj a vzájemné učení dětí i dospělých, otevřenost v komunikaci, podpora rovných vztahů, proaktivní přístup a odvaha dělat věci jinak.

Co nabízíme

• Rozmanitou tvůrčí práci v inspirativním prostředí
  • Prostor pro seberealizaci a osobní růst
  • Spolupráci s naladěným pedagogickým týmem a iniciativními žáky
  • Příjemné rodinné prostředí školy
  • Plný nebo zkrácený úvazek
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Individuální úprava pracovní doby (začátek vyučování od 9 hodin)
  • Příspěvek na individuální vzdělávání; vzdělávací semináře pro celý pedagogický sbor přímo ve škole; výjezdy do inovativních škol v ČR
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Služební notebook
  • Dobře dostupné místo (exit 27 dálnice D10); škola situovaná na okraji podzámeckého parku

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis včetně krátkého motivačního dopisu, ve kterém stručně popíšete své dosavadní zkušenosti a důvody, proč byste rád/a pracoval/a v Základní škole Otevřeno, z. ú.

Termín pro odevzdání žádostí je do úterý 25. 5. Předpokládaný termín nástupu je od 25. 8. 2021. Případné dotazy a informace na telefonu 777 266 398 nebo na emailu info@zsotevreno.cz.