Adapťák

Na začátku školního roku proběhl celoškolní adapťák. Tentokrát jsme to pojali trochu jinak... a trávili jsme ho ve škole a poznávali jsme její okolí :)

Bludiště robotů!

Zveme vás na akci pro všechny holky i kluky. Přijď si sestrojit robota, který projede bludištěm. Pátek 15. 9. od 14:30 do 16:30. Pátek 22. 9. od 14:30 do 16:30. Akce je zdarma. Kdo přijde na obě akce, dostane malou odměnu:)

Zahájení školního roku 23/24

Zveme vás na zahájení školního roku, které proběhne tradičně v údolíčku před školou v pondělí 4. září od 9:00. Zváni jsou všichni rodiče, prarodiče, absolventi a přátelé školy.

Závěrečná slavnost 2023

Vzpomínky na poslední den školy. Poslední ranní kruh, vysvědčení, představení pro rodiče, loučení s devátáky.

Meet and Code v naší škole

Sdružení VIA, z. ú. podpoří v novém školním roce dvě akce našeho kroužku robotika a programování částkou 800 EUR. Už v září a v říjnu se můžte těšit na Bludiště robotů a Robo-teréňáky. Obě akce jsme vymysleli společně s dětmi a obrázky jsme nechali vytvořit umělou inteligenci.

Krásné prázdniny!

Přejeme vám krásné prázdniny plné silných zážitků a hlavně... šťastné návraty domů!

Otevřená kniha

Nádherná Otevřená kniha je na světě a je plná příběhů a obrázků našich dětí! Můžete si ji zakoupit v naší škole.

závěrečná slavnost 30. 6. od 14:00

Zveme vás na závěrečnou slavnost naší školy, která proběhne v pátek 30. června od 14:00 v údolíčku před školou.

vernisáž Umělci po škole

Zapojili jsme se do celostátního vzělávacího projektu Umělci po škole (platformy Máš umělecké střevo). S podporou umělkyně Doroty Václavíkové vznikla v třetím trojročí zajímavá díla.