Masopust s Mondíkem

Slavíme příchod masopustu společně s dětmi z lesní školky Mondík.

Třetí trojročí připravilo vzdělávací hru pro nejmenší

Děti z třetího trojročí připravily zábavnou cestu po jednotlivých kontinentech pro děti z prvního trojročí. Děti si to moc užily a určitě se dozvěděly něco nového!

divadlo Minor v Praze

Pravidelně navštěvujeme představení divadla Minor v Praze s dětmi prvního trojročí. Ohlasy jsou nadšené.

projekt "Volby v pohádkové říši"

Projekt "Volby presidenta/presidentky v pohádkové říši" připravili žáci druhého trojročí pro nejmenší spolužáky v rámci integrovaného předmětu "projekt společnost". V následující matematice jsme se učili vypočítat výsledky voleb. Účast voličů byla velmi vysoká. Do druhého kola postupují Krteček a pokémon Evee

Lyžařský výcvik 2023

Lednový lyžák máme úspěšně za sebou A světe div se, zalyžovali jsme si. Krátkou ochutnávku z naší akce můžete zhlédnout v tomto videu.

PF 2023

Vše dobré vám a vašim blízkým v novém roce přejí děti a dospěláci ze ZŠ Otevřeno!

Vánoční besídka

Krásné sváteční vzpomínky na vánoční besídku ve velkém sále Záložny. Zpívání a scénky všech trojročí, dokonce se letos poprvé k programu přidali i rodiče a průvodci. foto: @Natali_Brodská

Mary´s meals

Delší dobu spolupracujeme s Mary´s meals. Včera jsme během vánoční besídky vybrali finanční příspěvek, který bude stačit na tři plné talíře po celý rok pro děti, které jej potřebují.Děkujeme

Návštěva Městského centra komplexní péče

Dnes naše druhé trojročí potěšilo zpěvem a dárečky klienty Městského centra komplexní péče. Zároveň děti zpovídaly stařenky a stařečky v rámci badatelského projektu, zjišťovaly a zapisovaly vzpomínky na Vánoce. Setkání bylo kouzelné a určitě přijdeme brzy zase.