Zájezd do Anglie

Minulý týden jsme se společně se školou Jedna radost z Poděbrad vydali až do Londýna a Oxfordu. Měli jsme možnost navštívit ikonická mísa a vidět stavby jako třeba Tower Bridge, Big Ben, Houses of Parliament atd. Bylo to nevšední!:)

Běhejte, choďte, jezděte na kole a pomáhejte s námi!

Zapojili jsme se do výzvy Move for Hope, kterou organizuje nadace Mary's Meals. Více se dočtete v tomto článku.

školení Sborovny s AISIS

Díky štědré podpoře Nadačního fondu Škoda Auto jsme se na školení v Turnově zabývali zlepšováním naší týmové práce. Byly to náročné, ale plodné dva dny. Děkujeme!

Výsledky zápisů 24/25

Výsledky zápisů do první třídy ve školním roce 2024/2025.

Smysluplné učení v naší škole

Série článků představující základní hodnoty naší školy pokračuje také v květnovém Zpravodaji Benátecka. Tentokrát o smysluplném učení.

Badatelská expedice Ostružná

Třetí trojročí podniklo první badatelskou expedici. Tentokrát jsme navštívili jesenickou Ostružnou a bádali v místní historii s pomocí SOA Jeseník, konstruovali jsme funkční model větrné elektrárny a zkoumali kvalitu vody v okolí. Na závěr o všem povídali místním občanům na besedě.

Škola v přírodě na Vysočině

První a druhé trojročí se vydalo na školu v přírodě do Ekocentra Chaloupky na Vysočině, kde se zabývalo ekologií, faunou a florou, chodilo na vycházky a užívalo si krásy přírody.

Hledáme nové kolegy pro Dlouhou Lhotu!

Do svých řad hledáme průvodce prvního trojročí pro nově otevíranou pobočku v Dlouhé Lhotě. Bližší informace naleznete v sekci Pro zájemce.

Místo plné vzpomínek

V pondělí 27. května pořádáme akci Místo plné vzpomínek! Zveme všechny přátele školy, bývalé zaměstnance, rodiče a hlavně žáky! Přijďte se po osmi letech rozloučit s místem, které během prázdnin opustíme. Moc rádi vás uvidíme!