Třetí trojročí na výjezdu

Stmelovací a sociálně dovednostní výjezd třetího trojročí do divočiny. Tři dny v přírodě. Rosteme společně!

Na Veletrhu vědy

Třetí trojročí vyjelo v rámci svého integrovaného předmětu Projekt věda na pražský Veletrh vědy a koukali, co všechno je dneska ve vědě možné:)

Digiakce

Zveme vás na DIGIAKCI, na které chceme představit, jak v naší škole probíhá kroužek robotiky. Akce proběhne v pátek 14. června od 14:30 v naší škole. Bližší informace na přiloženém letáčku.

Odvaha a optimismus

Pokračujeme v seriálu představování našich základních školních hodnot. Čtěte zde nebo v červnovém Zpravodaji Benátecka.

vícedenní putování Českolipsko

Přinášíme fotografie z vícedenního putování dobrodruhů z vyšších trojročí. Tentokrát od České Lípy k Lužickým horám.

Zájezd do Anglie

Minulý týden jsme se společně se školou Jedna radost z Poděbrad vydali až do Londýna a Oxfordu. Měli jsme možnost navštívit ikonická mísa a vidět stavby jako třeba Tower Bridge, Big Ben, Houses of Parliament atd. Bylo to nevšední!:)

Běhejte, choďte, jezděte na kole a pomáhejte s námi!

Zapojili jsme se do výzvy Move for Hope, kterou organizuje nadace Mary's Meals. Více se dočtete v tomto článku.

školení Sborovny s AISIS

Díky štědré podpoře Nadačního fondu Škoda Auto jsme se na školení v Turnově zabývali zlepšováním naší týmové práce. Byly to náročné, ale plodné dva dny. Děkujeme!

Výsledky zápisů 24/25

Výsledky zápisů do první třídy ve školním roce 2024/2025.