závěrečná slavnost 30. 6. od 14:00

Zveme vás na závěrečnou slavnost naší školy, která proběhne v pátek 30. června od 14:00 v údolíčku před školou.

vernisáž Umělci po škole

Zapojili jsme se do celostátního vzělávacího projektu Umělci po škole (platformy Máš umělecké střevo). S podporou umělkyně Doroty Václavíkové vznikla v třetím trojročí zajímavá díla.

naše školy v přírodě

Každé z trojročí si letos užívá svou školu v přírodě. Na souši i na vodě, v přírodě i v civilizaci, v pohybu i v odpočinku.

radost do Klaudiánovy nemocnice

Naše první trojročí v oddělení následné péče Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi předvedlo své písničky, tance a básničky. Pacineti měli opravdovou radost. A my také!

divadelní festival v Praze

Naše specifické představení Hoši, dívky a psi, které nastudovalo třetí trojročí s podporou maminky Veroniky Dostál Mühlové, shlédli diváci na divadelní přehlídce Od svědectví k podobenství v pražském Památníku ticha. Nejsme žádní profesionální divadelníci, takže to pro nás byla veliká výzva, kterou jsme ale s odvahou a optimismem zvládli!

projekt věda ve vodní elektrárně

Integrovaný předmět "Projekt věda" pro druhý stupeň navštívil vodní elektrárnu ve Štěchovicích.

program na den dětí připravilo druhé trojročí

Častěji připravují v naší škole vzdělávací nebo zábavný program starší děti pro ty mladší. I tentokrát se to povedlo!

kroužek rybářů hlásí první úlovek

Ve velmi ranní družině (od 7:30) nabízíme dětem kroužek rybářů, který vede jeden z tatínků.

badatelský projekt druhého trojročí

V údolíčku před školou je toho tolik ke zkoumání. Kolik toho vsákne půda? Kdo bydlí ve stromě? Jak kyselé jsou listy různých stromů?