Masopust s Mondíkem

Společně s lesní školkou Mondík jsme oslavili masopust. Průvod prošel přes Husovo náměstí, kde proběhla žertovná svatba. Kytaru Tamaru jsme pohřbili na farní zahradě. Žal jsme zajedli koblihami a horkým čajem.

Keramika v družině

Letošní družina je nadupaná zajímavými kroužky a aktivitami. Např. ve středu k nám chodí keramička Petra Franková tvořit krásné výrobky s dětmi.

projekt Až budu dospělý*á

V projektu Až budu dospělý*á jsme se zabývali světem peněz, autoškolou a dopravními předpisy, navštívili jsme opravdový soud a ve spolupráci se Střední Scioškolou jsme se učili o právu. Taky jsme strávili jeden den s dospěláky v práci a ptali se jich na věci, které nás o zaměstnání zajímají.

Hudebka a výtvarka napříč školou

V lednu jsme se v rámci kreativních projektů mohli věnovat tancování společenských tanců, tvorbě oblečení z recyklovaných materiálů, malování nebo improvizovanému divadlu. Byla to fakt zábava!

Sítotisk

Jednou z hodnot naší školy je péče o životní prostředí. Na shromáždění jsme se společně dohodli, že si nebudeme trička s logem naší školy nechávat tisknout od nějaké firmy, ale vytiskneme si je sami na staré tričko sítotiskem.

Tříkrálová sbírka

V pátek 5. ledna jsme s dobrovolníky napříč trojročími vyrazili po Benátkách na Tříkrálovou sbírku.

PF 2024

Přejeme všem přátelům školy šťastný vstup do nového roku a po celý rok radost a hlavně zdraví.

Vánoční besídka

Tanečky a tance, společné zpívání koled, gymnastická cvičení, zábavné scénky a představení. To všechno jsme zažili při tradiční vánoční besídce.

Mikuláš ve škole

5. prosince proběhla ve škole mikulášská nadílka. Děti ze třetího trojročí šly v kostýmech do jednotlivých trojročí a za básničku nadělovaly mandarinky.