Studium v ZŠ Otevřeno

Máme otevřeno!

Přestup do Otevřena je možný i během školního roku.

Přijímáme žákyně a žáky i do vyšších ročníků. Aktuálně nám kapacita školy dovoluje přijmout:

• 1. třída - 3 žákyně/žáci
  • 2. třída - 3 žákyně/žáci
  • 3. třída - 3 žákyně/žáci
  • 4. třída - 2 žákyně/žáci
  • 5. třída - 4 žákyně/žáci
  • 6. třída - 3 žákyně/žáci
  • 7. třída - 2 žákyně/žáci
  • 8. třída - 6 žákyň/žáků

Nabízíme také možnost zápisu pro školáky vedené v individuálním vzdělávání.

O zápisu

Doporučujeme navštívit dny otevřených dveří.

Informace o zápisu pro školní rok 2024/2025.

Seznámení se školou

Pro bližší seznámení se školou si přečtěte představení školy

Pokud se k nám chcete podívat, máme pro vás otevřeno! Svou návštěvu si, prosíme, předem domluvte emailem nebo telefonicky.

Přijďte se podívat na zahájení týdne na pondělním celoškolním kruhu, nebo nahlédněte do našich hodin a udělejte si představu, jak u nás pracujeme. Navštivte některou z našich školních akcí.

Sledujte nás na sociálních sítích.

Návaznost na střední školy

Absolventi naší školy se úspěšně hlásí na rozmanité střední školy, od středních odborných škol přes gymnázia až po střední školy v zahraničí.

Naši průvodci nabízejí žákům a žákyním přípravu na přijímací řízení z matematiky a českého jazyka.

Pokud se domníváte, že Otevřeno je pro vaši rodinu tou správnou volbou, vyplňte prosím “Dotazník pro uchazeče”.