workshop s Lucií Lomovou

Tvorbu školního komiksu odstartovala na povedeném workshopu s našimi dětmi kreslířka Lucie Lomová, laureátka ceny Muriel 2022.

Žijeme rokem české hudby

Další z akcí spojených s Bedřichem Smetanou a Rokem české hudby v naší škole. Nedělní výprava na Prodanou nevěstu do Národního divadla.

Zimní škola v přírodě.

Společné výlety po Krkonoších, výprava k mohyle Hanče a Vrbaty, hledání a vaření večeře, rozcvičky a plno zábavy.

Proč je pro nás důležité bezpečné prostředí?

Vysvětlujeme jednu z hlavních hodnot naší školy. Více se dočtete v tomto článku.

Vlajka pro Tibet

Také letos se zapojujeme do mezinárodní kampaně upozorňující na porušování lidských práv v Tibetu. Tentokrát naleznou kolemjdoucí na škole také kvíz o buddhismu od třetího trojročí.

Robotiáda 2024

Kroužek robotiky nás reprezentoval na mezinárodní soutěži Robotiáda 2024 v Brně. Slavíme po letech úspěšný start v kategorii Sprint! A ve Freestylu jsme těsně pod bednou s robotickým krájením rohlíku!:)

Otevřený zveřinec

Nové přírůstky do Otevřena: rybičky a axolotl (mravenčí královna zatím spí v lednici;)

Nové pianino

Škola dostala nádherný dárek, pianino Petrof. Momentálně stojí v učebně třetího trojročí, ale radost z něj máme všichni. Moc děkujeme!

Proč se jmenujeme Otevřeno?

Asi vás nepřekvapí, že název má vícero důvodů. Více se dočtete v tomto článku.