Robo-teréňák

Zveme vás na akci pro všechny holky i kluky. Přijď si sestrojit robota, který zvládne nejrůznější překážky! Pátek 6. 10. od 14:30 do 16:30. Pátek 13. 10. od 14:30 do 16:30. Akce je pro všechny zdarma.

Kreativní projekty odstartovaly

Kreativní projekt "Abstrakce" jede na plné obrátky:) V kreativních projektech se setkávají všechny děti napříč školou nad hudebními či výtvarnými tématy. Volí si jeden projekt na jeden měsíc. Naříklad v září jsme paralelně nabídli ještě Kubismus, Vytvoř hru a Film.

Adapťák

Na začátku školního roku proběhl celoškolní adapťák. Tentokrát jsme to pojali trochu jinak... a trávili jsme ho ve škole a poznávali jsme její okolí :)

Bludiště robotů!

Zveme vás na akci pro všechny holky i kluky. Přijď si sestrojit robota, který projede bludištěm. Pátek 15. 9. od 14:30 do 16:30. Pátek 22. 9. od 14:30 do 16:30. Akce je zdarma. Kdo přijde na obě akce, dostane malou odměnu:)

Zahájení školního roku 23/24

Zveme vás na zahájení školního roku, které proběhne tradičně v údolíčku před školou v pondělí 4. září od 9:00. Zváni jsou všichni rodiče, prarodiče, absolventi a přátelé školy.

Závěrečná slavnost 2023

Vzpomínky na poslední den školy. Poslední ranní kruh, vysvědčení, představení pro rodiče, loučení s devátáky.

Meet and Code v naší škole

Sdružení VIA, z. ú. podpoří v novém školním roce dvě akce našeho kroužku robotika a programování částkou 800 EUR. Už v září a v říjnu se můžte těšit na Bludiště robotů a Robo-teréňáky. Obě akce jsme vymysleli společně s dětmi a obrázky jsme nechali vytvořit umělou inteligenci.

Krásné prázdniny!

Přejeme vám krásné prázdniny plné silných zážitků a hlavně... šťastné návraty domů!

Otevřená kniha

Nádherná Otevřená kniha je na světě a je plná příběhů a obrázků našich dětí! Můžete si ji zakoupit v naší škole.